fbpx

таг: натрепварот

СТРАШНО ВИДЕО: Осимхен загуби свест и беше пренесен в болница

0
Во самиот финиш од натрепварот на „Гевис Стадион“ се случија немили сцени, бидејќи најскапото засилување на Наполи...