fbpx

таг: настапуваше

Македонскиот репрезентативец Кузмановски позитивен на ковид-19

0
Филип Кузмановски минатиот месец настапуваше со нашата најдобра селекција на Светското првенство во Египет.. Играчите веќе се фокусираат на вториот...