fbpx

таг: наогра

Јунајтед ќе му понуди спас на Ван де Бек: Трампа во...

0
Дони Ван де Бек не се наогра откако пристигна од Ајакс во Манчестер Јунајтед. Тој беше играч кој во минатото го посакуваа...