таг: Навивачот

Навивачот на Сити сè уште во кома по нападот во Белгија

0
Навивачот на англискиот фудбалски клуб Манчестер сити, кој беше нападнат на пат кон својот дом на враќање од натпреварот против Клуб Бриж во...