таг: навивачка

Заедно на уште едно светско: СКОПСКО и РФМ повикуваат да навиваме...

0
„Навиваме сложно и сѐ е можно“ е главната навивачка порака која СКОПСКО ја испрати за поддршка на нашите ракометари, кои повторно ќе заиграат...

„Комити“: Доколку Вардар биде запрен – Скопје ќе биде поплавено!

0
Верната навивачка група „Комити“ се надеваат и веруваат дека има спас за фудбалскиот клуб Вардар повторно да се издигне и се врати...