таг: Навас

Навас, член на три шампионски кампањи на Шпанија

0
Шпанскиот репрезентативец Хесус Навас беше член на три шампионски кампањи на селекцијата од Пиринејскиот полуостров....

Кејлор Навас во центарот на скандалот: Се заканува дека намерно ќе...

0
Голманот на ПСЖ, Кејлор Навас се најде во центарот на скандалот што овие денови ја тресе репрезентацијата...