fbpx

таг: „Мртвата“

ВИДЕО: Валенсија само го налути Лионел Меси

0
„Мртвата“ трка во Шпанија продолжува. Барселона вечерва славеше на гостувањето кај Валенсија со 3:2. Сега има ист...