таг: Митјиланд

Митјиланд во Белград се извини за објавената карта на Србија без...

0
Данскиот фудбалски клуб Митјиланд пред вечерашното гостување во Белград го нарече „ненамерна грешка“ објавувањето карта на која Косово е претставено одвоено од државните...