таг: Митревски

Митревски со една од најдобрите пет одбрани на денот на ЕП...

0
Македонскиот репрезентативен голман, Никола Митревски покажа дека е еден од најдобрите во моментов во Европа. Митревски ја има една од петте најдобри...

Митревски: Не го изгуби натпреварот некој поединец, поразот е на цела...

0
Македонскиот голман Никола Митревски покажа уште еднап како се цени дресот на националниот тим.На крајот средбата ја заврши со десет одбрани. ...