таг: минимален

Пораз на ТФТ во БИБЛ лигата

0
Кошаркарите на ТФТ со 66-67 забележаа минимален пораз на домашен терен од Ирони Нахариа во натпревар од БИБЛ лигата. Подобриот период за...

Канатларовски: Mора да се биде реален и да им се честита...

0
Фудбалската репрезентација на МАкедонија до 21 година доживеа минимален пораз од големиот фаворит Франција на домашен терен со 1-0. Тренерот Драган Канатларовски ја...