таг: Милитао

Милитао поради повреда може да ги пропушти натпреварите со Барселона и...

0
Фудбалерот на Реал Мадрид, Едер Милитао, се здоби со мускулна повреда на десната нога на натпреварот на Бразил против Колумбија во квалификациите за...