таг: Мечкаровски

ВИДЕО: За Шкендија „криминална“ одлука, имаше ли пенал за Пелистер?

0
Денеска Димитар Мечкаровски за последен пат делеше судиска правда во македонскиот фудбал, односно тој го судеше прволигашкиот натпревар во Тетово помеѓу Шкендија...