fbpx
1 C
Skopje
Sunday, January 24, 2021

таг: Мечкаровски

ВИДЕО: За Шкендија „криминална“ одлука, имаше ли пенал за Пелистер?

0
Денеска Димитар Мечкаровски за последен пат делеше судиска правда во македонскиот фудбал, односно тој го судеше прволигашкиот натпревар во Тетово помеѓу Шкендија...

Моментална Температура

Skopje
fog
1 ° C
1 °
1 °
100 %
0.5kmh
90 %
Sun
10 °
Mon
10 °
Tue
5 °
Wed
5 °
Thu
6 °

Последни објави