fbpx
1 C
Skopje
Sunday, January 24, 2021

таг: меча

ВИДЕО: Арсенал се „разбуди“ на дербито, му одржа лекција на Челзи

0
По осум меча во Премиер лигата, Арсенал конечно победи. Совладан е Челзи во дербито на вечерта со 3:1. Ова е најубедливиот пораз на...

Моментална Температура

Skopje
fog
1 ° C
1 °
1 °
100 %
0.5kmh
90 %
Sun
10 °
Mon
10 °
Tue
5 °
Wed
5 °
Thu
6 °

Последни објави