таг: Лондонските

ВИДЕО: Лампард пред отказ, само бод за Челси на „Стемфорд бриџ“!

0
Лондонските „сини“ во последните пет натпревари во Премиер лигата имаат само една победа, три порази и реми. Челси вечерва...