таг: критикувано

Видеото од Погба кое нема да го воодушеви Кин: Французинот се...

0
Рој Кин во безброј наврати го има критикувано Пол Погба и покрај тоа што го признава извонредниот фудбалски потенцијал и техниката која ја...