fbpx

таг: „кралевите“

Реал Мадрид прави тим за да ја покори Европа: Перез состави...

0
Реал Мадрид има успешна полусезона, па „кралевите“ се први во Ла Лига, а изборија и осминафинале во Лигата на шампиони (ЛШ) против ПСЖ....