fbpx

таг: „Комитите“

Комити: Самсоненко да ни каже дали го жртвува Вардар, дали таа...

0
Најверните навивачи на Вардар, „Комитите“ го загубија трпението од поранешниот сопственик на „црвено-црните“ Сергеј Самсоненко кој не го исполни ветувањето дека ќе...