fbpx

таг: каратистите

Каратистите на „Макпетрол“ освоија шест медали на Балканскиот шампионат

0
Со четири сребрени и две бронзени медали се закитија каратистите на клубот „Макпетрол“ на Балканското првенство за кадети, јуниори и постари јуниори што...