fbpx

таг: „Кале“

Работнички ги преживеа Ангели, ТФТ убедливо во Куманово

0
 КК Ангели имаа одлични 15 минути под „Кале“ во Скопје, но не го задржаа големото водство, односно фаворитот Работнички славеше убедлива победа...