таг: искажа

Дејвис: Војводина е опасен тим, ние ќе се подобруваме чекор по...

0
Тренерот на Вардар, Давид Дејвис ги искажа своите очекувања пред утрешното гостување на „црвено-црните“ во Нови Сад против Војводина во 2. коло од...

Мбапе: Сакам да ја освојам ЛШ и Светското првенство во 2022...

0
Фудбалерот на Пари Сен-Жермен, Килијан Мбапе ги искажа своите желби за новата, 2022 година. Тој се осврна и на натпреварот против Реал...

Куман ги обвинува клупските лекари за слабата форма на Барса

0
Во страв од отказ, Роналд Куман искажа незадоволство од работата на медицинскиот персонал на Барселона, по што организирал состанок со докторите и физиотерапевтите,...

Кејн со поддршка на одлуката жена да биде именувана како главен...

0
Фудбалерот на Англија, Хари Кејн, искажа поддршка за назначување жена за главен судија на англиската репрезентација синоќа на гостувањето во Андора. Англија...