таг: инспиратор

ВИДЕО: „Магија“ на Лазаров, нов потег кој ќе се прераскажува на...

0
Кире Лазаров е легенда, капитен и инспиратор во составот на нашиот национален тим, по првиот дел постигна 4 гола против Шведска. Еден...