таг: индивидуални

Анчелоти ги опомена своите ѕвезди по поразот од Гетафе

0
Тренерот на Реал Мадрид  не бараше индивидуални грешки по поразот од Гетафе и не бараше вина кај својот дефанзивец, бидејќи според него потфрлиле...