таг: имиграциски

Ѓоковиќ повторно е во имиграциски притвор

0
Најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ повторно е ставен во имиграциски притвор во Мелбурн каде ќе го чека почетокот на официјалното рочиште на кое...