таг: Илчо

Илчо Ѓорѓиоски е нов тренер на Брегалница

0
Поранешниот претседател на Фудбалската федерација на Македонија, Илчо Ѓорѓиоски од денеска е нов тренер на Брегалница. Штипјани се разделија со Марјан Секуловски...