fbpx

таг: изнесе

Хамбарџумјан : Ние ќе се обидеме да направиме добар резултат

0
Своето мислење пред натпреварот Ерменија – Македонија го изнесе играчот кој е добро познат на македонската јавност од настапите во скопски Вардар Хофханес...

Тијаго Силва: Дали сте среќни сега? Не ме прашувајте повеќе за...

0
Тешки зборови изнесе искусниот дефанзивец на Бразил Тијаго Силва. Бразилците беа поразени од Аргентина со 1-0 на „Маракана“ во Рио де...