таг: изненадувачкиот

ВИДЕО: Њукасл елиминиран од третолигаш во ФА купот

0
Њукасл ги разочара уште еднаш своите навивачи овојпат со изненадувачкиот пораз од Кембриџ јунајтед со резултат 0:1 на стадионот „Ст. Џејмс Парк“ во...