таг: извесна

Покетино нов тренер на Јунајтед?

0
Како што пишува „Мирор“, Маурисио Покетино и ПСЖ се пред извесна разделба, Аргентинецот има отворен пат да дојде во Манчестер Јунајтед. Покетино...