таг: играчкиот

Разделба со дури осум фудбалери, тимот добива нов лик!

0
Со сериозни промени во играчкиот кадар Шкупи ќе ја очекува сезоната 2023/23 во Првата македонска...

ПСЖ без Мбапе, Меси го пропушти тренингот

0
Актуелниот лидер ПСЖ со проблеми во играчкиот кадар го дочекува викендов бранителот на титулата Лил во дерби натпреварот од 12 коло во француското...