fbpx

таг: збогуваа

Мурињо не е изненаден од Оршиќ, тој вели дека веќе видел...

0
Жозе Мурињо и Тотенхем се збогуваа со Европа на „Максимир“. Одличен беше Мислав Оршиќ кој...