fbpx

таг: Зајон

Зајон Вилијамсон го пропушта стартот на новата сезона во НБА

0
Кошаркарот на Њу Орлеанс Пеликанс, Зајон Вилијамсон ќе го пропушти почетокот на новата сезона во НБА лигата поради повреда на стапалото по што...