таг: застануваат

Нови проблеми за Барселона, се повреди летното засилување, ќе го нема...

0
Проблемите за Барселона не застануваат. Откако замина Лионел Меси, тренерот Роналд Куман ќе биде и без летното засилување Серхио Агуеро. Тој се повредил...