таг: заслужи

Погба го „пецна“ Солскјер: Имаме проблем и долго време немаме решение...

0
Пол Погба порача дека Манчестер Јунајтед заслужи да загуби на гостувањето кај Лестер Сити, поради играта која ја прикажа на „Кинг Пауер“. ...