таг: заобиколил

Лоша комуникација меѓу Австралија и тениската федерација е крива за „замрзнувањето“...

0
Новак Ѓоковиќ не ги прекршил правилата или пак ги заобиколил за да измами некого, а притоа да настапи на Австралија Опен, ова е...