fbpx

таг: закрепна

Ребиќ се врати на тренинзите и ќе може да му помогне...

0
Напаѓачот на Милан, Анте Ребиќ закрепна од повредата и почна да тренира во општата група, пренесува „Фудбал Италија“. Според италијанскиот медиум, 28-годишниот...