fbpx

таг: заинтересиран

Покетино сè уште е во таен контакт со Манчестер јунајтед

0
Тренерот на ПСЖ, Маурисио Покетино, останува заинтересиран да работи во Манчестер јунајтед. Според „Le Parisien“, Аргентинецот се уште е во таен контакт со...

Камавинга незадоволен во Реал, Ливерпул има интерес за него

0
Англискиот фудбалски тим Ливерпул е силно заинтересиран за младата ѕвезда на Реал Мадрид, Едуардо Камавинга, пренесуваат медиумите на Островот. 19-годишниот Французин...

Баерн може да заборави на Киеза

0
Баерн беше заинтересиран за Федерико Киеза, но италијанскиот интернационалец нема да го напушти Торино. Киеза имаше одлична сезона, а тој продолжи...