таг: заздравува

Нејмар уверен дека ќе закрепне од повредата за натпреварите против Реал...

0
Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Нејмар, продолжува да заздравува од повредата здобиена на мечот од Лига 1 против Сент Етјен (1:3) во ноември. ...

Нејмар поради повреда ќе пропушти уште 4-5 недели

0
Напаѓачот на Пари Сен-Жермен, Нејмар, продолжува да заздравува од повредата на ноемврискиот меч од Лига 1 против Сент Етјен (3:1). Според прес-службата...