fbpx

таг: задржи

Нов договор ќе добие и Брозовиќ: Интер сака да врзе тројца...

0
Интер сепак на крајот ќе се обиде да го задржи еден од своите најдобри играчи Мрасело Брозовиќ. Но, покрај него нов договор...