таг: загарантиран

Загарантиран спектакл: Светскиот шампион доаѓа во Македонија, билетите пуштени во продажба

0
Кошаркарската федерација на Македонија најавува загарантиран спектакл. За прв пат во својата историја, македонската сениорска машка репрезентација пред себе ќе го има...