таг: завршувањеро

ФОТО: Серхио Агуеро по доаѓањето во Барселона добро се почести, си...

0
По завршувањеро на минатата сезона, Серхио Агуеро одлучи да замине од Манчестер Сити и да се пресели во Барселона. Новата „играчка“ на Агуеро...