fbpx

таг: завршницата

Европа даде уште два патника на СП во Катар – Франција...

0
Фудбалските репрезентации на Франција и Белгија вечерва обезбедија учество на завршницата на Светското првенство кое следната година ќе се игра во Катар. ...