fbpx

таг: забивање

НБА ги потврди учесниците во шутирање тројки и забивање

0
НБА лигата ги потврди учесниците во шутирање тројки и забивање на претстојниот „Ол-стар“ викенд кој ќе се...

Познати се учесниците во натпреварот во забивање на олстар-викендот во НБА...

0
Познати се учесниците во натпреварот во забивање на олстар-викендот во Кливленд. Листата ја објави најпознатиот НБА-инсајдер, новинарот на „Атлетик“, Шемс Чаранија. Како...