fbpx

таг: забележителни

Барди двоен стрелец, Елмас асистент

0
Македонските фудбалски репрезентативци Енис Барди и Елиф Елмас имаа синоќа забележителни настапи за своите тимови во шпанското и италијанското првенство. Во рамки...