fbpx

таг: зааедно

Австралија Опен: Колективен карантин поради позитивни случаи на Ковид-19

0
Вкупно 24 тенисери и тенисерки, зааедно со нивниот придружен персонал, кои со чартер-лет од Лос Анџелес пристигнаа во Мелбурн за да учествуваат на...