fbpx

таг: ЖРК

ЖРК Металург и ЖРК Чаир пред елиминација од Европскиот Куп на...

0
Македонските претставници ЖРК Металург и ЖРК Чаир ги одиграа натпреварите во Европскиот Куп на ЕХФ, но не минаа славно во првите натпревари, па...