fbpx

таг: Жермен

ПСЖ чека погоден момент за да го донесе и Кристијано Роналдо!

0
Францускиот гигант Пари Сен Жермен чека погоден момент за да го донесе и Кристијано Роналдо на „Паркот на принцовите“ и да биде првиот...

ПСЖ ја подготви трансфер – листата

0
Францускиот гигант Пари Сен Жермен ќе мора да продава во зимскиот преоден рок за да го задоволи финансискиот фер-плеј на УЕФА. На трансфер...

Требаше да играат заедно во Барселона: Меси инсистира Агуеро да дојде...

0
Големата ѕвезда на Пари Сен Жермен, Лионел Меси, го повика раководството на клубот да направи размена со неговиот поранешен тим Барселона. Според „Ел...