fbpx

таг: Жереми

Тото: Не чека важен меч, клучот ќе биде во одбраната

0
Францускиот ракометар  Жереми Тото истакна дека ако Вардар против Загреб игра како против Кил позитивен резултат е можен од новиот меч во ЛШ....

Жереми Тото ќе потпише за Нант

0
Французинот Жереми Тото ќе го напушти тимот на Вардар на крајот од оваа сезона што значи дека нема да биде активирана втората година...