fbpx

таг: Железничар

БК Вардар со прва победа во Регионалната лига, Железничар совладан во...

0
Вардар го победи Железничар од Босна и Херцегоина во 4. коло од Регионалната лига во бокс, во групата А. Во Скопје вчера црвено-црните...