таг: ждрепка

Ждрепка, Вардар го извлече Рајн Некар Левен

0
Двократниот европски шампион Вардар немаше среќа во денешната ждрепка за квалификациите за Лигата на Европа,...

Шкупи против Херманштад, ги стартува тестовите во Турција

0
Во исчекување на денешната ждрепка од второто коло од квалификациите за Конференциската лига, екипата на...