fbpx

таг: Етихад

Манчестер Сити без милост против Лидс, му испорача “седумка”

0
Лидс буквално денеска беше понижен на Етихад откако загуби со 7-0 од Манчестер Сити. Дека ќе имаат непријатна вечер беше најавено уште...