fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Еркут

Озил не сака да го напушти Арсенал во зимскиот трансфер прозорец

0
Еркут Согут, агент на играчот за врска на Арсенал, Месут Озил, изјави дека фудбалерот нема намера да ги напушти „топџиите“ во зимскиот преоден...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави