fbpx

таг: Еркут

Озил не сака да го напушти Арсенал во зимскиот трансфер прозорец

0
Еркут Согут, агент на играчот за врска на Арсенал, Месут Озил, изјави дека фудбалерот нема намера да ги напушти „топџиите“ во зимскиот преоден...